top of page
Mým posláním je vytvářet vizuálně atraktivní design a fotografie především pro výrobce a značky, které buďto svými činnostmi nezatěžují životní prostředí nebo těm, jejichž ambicí je právě bořit status quo, nabízet spotřebitelům řešení a inspirovat k vědomému výběru.
Navrhuji strategická řešení, aby moje práce přinášela dlouhodobé výsledky.

Vystudovala jsem 2 umělecké školy a nezapřu v sobě nespoutaného umělce a snílka. Můj životní styl je ovšem parodií na ten typicky bohémský (jsem atlet, abstinent a vegan.). K digitální tvorbě jsem se dostala až o několik let později a v mnoha oblastech jsem samouk (nakonec, sebemotivace a chuť učit se novým věcem je silná vlastnost, která mě v životě posunula nejdál). Poměrnou část mojí práce tvoří, možná trochu překvapivě, analýzy, studium strategie a marketingu. Celoživotní vzdělávání a snaha udržet prst na spoušti doby považuji ve svém životě, i byznysu za naprosto klíčové.

Plně vybavené studio v srdci města Dobříš nám nabízí možnost společných workshopů a brainstormingu. Schůzky mohou probíhat i formou "Walk & Talk". Ráda vás provedu přírodou královské obory nebo zámeckého parku. (Jak známo, pohyb zlepšuje soustředění i kreativitu.) Ráda spolupracuji s menšími týmy či jednotlivci. Jsem otevřená také komunikaci v angličtině.

Pojďme spolupracovat na vašem projektu a společně inspirovat svět k změně! Domluvte si schůzku. Těším se na Vás.)

Beata Mitręgová

 

 

 

 

Svými aktivitami podporuji: The International Anti-Poaching Foundation

bottom of page